Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Zeme nadeje / Promised Land (2013)(CZ)[1080p] = CSFD 61% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdieľanie súborov. Pridajte sa k našej komunite a získajte prístup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlosť
 • úplne zdarma
 • prevažne Slovenská a Česká scéna
 • ste tu s nami už 10 rokov - Ďakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  SkTSocial
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Zeme nadeje / Promised Land (2013)(CZ)[1080p] = CSFD 61% Názov:Zeme nadeje / Promised Land (2013)(CZ)[1080p] = CSFD 61% Hodnocení:N/A Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:HD Filmy - Velikost:10.9 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2024-07-07 Peerov:9 (Seed: 8, Leech: 1)
  Zaner:Drama Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo

  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky

  upload image


  Odkaz na CSFD: https://www.csfd.cz/film/314736-zeme-nadeje/prehled/     
     


  Steve Butler je, zdá sa, na ceste k brilantnej kariére. Teda, to je aspoň to, čo mu jeho kúl šéfovia v ich prvotriednych kanceláriách v New Yorku sžubujú. Ale, popravde, má za úlohu dosiahnu nemožné: on a jeho kolegyňa Sue musia presvedči obyvatežov typického malého amerického mestečka, aby predali práva aži plyn zo zeme pod ich farmárskymi pozemkami vežkej energetickej firme. Nová metóda známa ako „frakturácia" umožňuje extrakciu predtým nedosiahnutežných zásob plynu. Butler presvedčí miestnych, aby poskytli svoje aj tak neprofitujúce farmy nasžubujúc im fantastické výkupné ceny. Opomenie riziká metódy, ktoré zahŕňajú nekontrolované hydraulické injektáže nebezpečných chemikálií do zeme. Potom sa, však, stretáva s odporom miestnych. Politický triler o súčasnom ekologickom konflikte.

  Jooozef, Threadt,

  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!


  No comments...


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.016 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  Je zhruba 14:37
  sql

  TOPlist