Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Zivi mrtvi / The Walking Dead S11 (2021-2022)[WebRip][720p][HEVC] = CSFD 80% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Zivi mrtvi / The Walking Dead S11 (2021-2022)[WebRip][720p][HEVC] = CSFD 80% Názov:Zivi mrtvi / The Walking Dead S11 (2021-2022)[WebRip][720p][HEVC] = CSFD 80% Hodnocení:N/A Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Seriál Velikost:7.5 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2022-11-24 Peerov:20 (Seed: 17, Leech: 3)
  Zaner:Drama,Horor,Thriller Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky
  Jazyk: EN
  Titulky: CZ
  CSFD: https://www.csfd.cz/film/268090-walking-dead/prehlad/
  Horor / Thriller / Dráma
  USA, (2010–2022), 134 h 18 min (Minutáž: 40–67 min)  Šeptači jsou pryč i s armádou chodců. Nyní ale přichází další hrozba – Reapers, kteří jsou chladnokrevně nebezpeční. To není jediný problém, protože také byla objevena nová komunita jménem Společenství, neboli velká síť komunit, která má pokročilé vybavení a žije tam více než padesát tisíc přeživších v různých osadách. Společenství vypadá jako milé město a překrásné místo, kde by každý člověk chtěl žít celý život, jenomže to není tak úplně pravda, a tak musí hlavní hrdinové vymyslet způsob, jak ukázat lidem pravdu o tom, co komunita opravdu představuje a zároveň se mluví o existenci nového druhu chodců, kteří jsou chytřejší a rychlejší. Hlavní hrdiny tak čeká velký boj úplně o všechno, a to už naposledy...


     
       ONLINE

  KLIKNI PRO SLEDOVÁNÍ
  Threadt, Millamber, lipnik, 1234DURKO, vojta229, RyanFOOD, Rowe963,

  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!


  No comments...


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.023 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  Je zhruba 17:55
  memcache

  TOPlist