Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Zlocin / The Killing - 4. serie [WebRip][720p] = CSFD 86% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  pruzinky
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
  Zlocin / The Killing - 4. serie [WebRip][720p] = CSFD 86% Názov:Zlocin / The Killing - 4. serie [WebRip][720p] = CSFD 86% Hodnocení:N/A Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Seriál Velikost:10.0 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2019-03-12 Peerov:0 (Seed: 0, Leech: 0)
  Zaner:Drama,Krimi,Mysteriozni Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky

  Jazyk: Eng.
  Titulky: cz v kontejneru
  Kvalita zvuku: 6 channels
  Kvalita videa: Matroska
  Odkaz na CSFD: https://www.csfd.cz/film/294212-the-killing/459513-serie-4/komentare/  
  Rok vydání: 2014
  Délka: 5 h 50 min
  Obal:  Žánr: Krimi / Drama / Mysteriózní


  Obsah
  Dvojicu detektívov Sarah Lindenovú (MIREILLE ENOSOVÁ) so Stepehnom Holderom (JOEL KINNAMAN) zamestná nový prípad brutálne vyvraždenej bohatej rodiny. Strieľajúci vrah zabil otca, matku, ich dospelú dcéru a neušetril ani najmladšieho potomka, šesťročnú dcéru. S ťažkým poranením hlavy prežil len syn Kyle, ktorý však trpí amnéziou a z osudnej noci si nepamätá nič, žiadnu udalosť ani podrobnosť. Kyle Stansbury (TYLER ROSS) je kadetom na vojenskej akadémii, ktorú riadi prísna plukovníčka Margaret Rayneová (JOAN ALLENOVÁ). Detektívi si kladú zásadnú otázku - je Kyle obeť alebo monštrum? Je chlapec naozaj len nevinnou obeťou, ktorej sa podarilo zázračne prežiť vražedné besnenie a úspešne uniknúť vrahovi, alebo všetko je celkom inak a v skutočnosti sa v ňom ukrýva nebezpečné monštrum? Sledujú malého zločinca alebo veľkú obeť, ktorá je naďalej v nebezpečenstve a priamom ohrození života? Čo spraví vrah, keď sa dozvie, že Kyle jeho útok prežil? Lindenovú s Holderom však postupne dobieha ich vlastná minulosť a nevedno, či tento prípad vôbec budú môcť dokončiť. Ich policajný kolega Carl Reddick (GREGG HENRY) totiž vyšetruje zmiznutie policajného šéfa, poručíka Skinnera, a dostal tip od svojho informátora, ktorý vedie k šokujúcim odhaleniam...

  Epizody
  Blood in the Water (S04E01)
  Unraveling (S04E02)
  The Good Soldier (S04E03)
  Dream Baby Dream (S04E04)
  Truth Asunder (S04E05)
  Eden (S04E06)

  ...  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!


  No comments...


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.056 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  BtiTracker (1.4.8) by Btiteam
  Je zhruba 17:27

  TOPlist