Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Zlouni / The Bad Guys 2022 1080p AMZN WEBRip = CSFD 77% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
  Zlouni / The Bad Guys 2022 1080p AMZN WEBRip = CSFD 77% Názov:Zlouni / The Bad Guys 2022 1080p AMZN WEBRip = CSFD 77% Hodnocení:N/A Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Filmy bez titulků Velikost:7.4 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2022-05-02 Peerov:3 (Seed: 3, Leech: 0)
  Zaner:Akcni,Animovany,Komedie,Krimi Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky

  Jazyk : ENG 5.1
  Titulky : ENG
  Rok vydání : USA, 2022, 100 min
  Délka : 01 hod  40 min
  Žánr : Animovaný / Akční / Komedie / Krimi / Rodinný
  Odkaz na ČSFD :  https://www.csfd.cz/film/782820-zlouni/prehled/
  Odkaz na IMDB :  https://www.imdb.com/title/tt8115900/
  Režie : Pierre Perifel
  Scénář : Etan Cohen, Hilary Winston
  Hudba : Daniel Pemberton
  Produkce : Rebecca Huntley, Damon Ross
  Střih : John Venzon
  Zvuk : Julian Slater


  HRAJÍ (Actors) : Sam Rockwell , Marc Maron , Awkwafina , Anthony Ramos , Richard Ayoade , Zazie Beetz , Alex Borstein , Lilly Singh , Barbara Goodson , Dina Morrone , Michael Godere , Kelly Cooney , Walt Dohrn , David P. Smith , John Venzon , Jesse Averna , Craig Robinson  OBSAH : Málokteří hrdinové mají tak špatnou pověst jako Vlk, Had, Tarantule, Piraňa a Žralok. Tihle psanci se tak dlouho hledali, až se našli a dali dohromady tým, pro který je spáchání dokonalého zločinu stejná brnkačka jako vyrazit si v neděli odpoledne na zmrzlinu. Hlavou party je Vlk, Had má na starosti otevírání sejfů, Tarantule je zkušená hackerka, Žralok se umí skvěle maskovat a Piraňa je vztekloun, který pro ránu nejde daleko. Za léta strávená loupežemi všeho druhu získali dojem, že jsou nepolapitelní, jenže i pro ně nakonec bude platit, že se tak dlouho chodí do sejfu pro diamanty, až se zámek zacvakne. Konkrétně máme na mysli zámek na policejní cele. I v téhle prekérní situaci má však pětice zlounů štěstí v neštěstí. Do života jim vstoupí profesor Marmaláda (morče a především klaďas tělem a duší), který má ambiciózní plán – převychovat je na dobráky. Všichni členové gangu souhlasí, protože je to vstupenka na svobodu. Jejich plán počítá s tím, že na oko budou sekat latinu a při první příležitosti se vypaří. Jenže už prvních pár dobrých skutků vede k nečekanému zjištění, že být dobrý je vlastně fajn. Co si s tím počít? A jak se mají zachovat, když uvolněný trůn pro největšího záporáka zabere někdo další? Budou s ním jednat v rukavičkách, nebo si to s ním vyřídí ručně? (CinemArt)     
     

  ONLINE  VojtaNN, Bágo, vangelis, romanosavo02, Barvahnoje123, zipro, Buakao, Buakao, karbosh, honza_celba_, honza_celba_, honza_celba_, wender3, Mbalaz, Sharpei, PStasek, IVICA-KOVACOVA, boky, dusan654, dalibormanko, emir36, emir36, Renata2111, MatesyskoCZ, Enziro, Karel19153, Kerom, smartjack, crumpik, chronology40, quimi, ca246170, cece39, Gasy, Jablonka,

  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!

  0
  vangelis
  Ratio 1.02

  Member+

  03/05/2022 06.51.58
  kedy budu titulky


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.022 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  Je zhruba 12:23
  sql

  TOPlist