Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Zoner Photo Studio 16.0.1.3 Professional (CZ,EN) | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdieľanie súborov. Pridajte sa k našej komunite a získajte prístup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlosť
 • úplne zdarma
 • prevažne Slovenská a Česká scéna
 • ste tu s nami už 10 rokov - Ďakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  SkTSocial
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Zoner Photo Studio 16.0.1.3 Professional (CZ,EN) Názov:Zoner Photo Studio 16.0.1.3 Professional (CZ,EN) Hodnocení: Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Programy - Velikost:147.2 MB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2013-10-07 Peerov:3 (Seed: 3, Leech: 0)
  Zaner: Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky  Jazyk: CZ,EN....
  Verze: 16.0.1.3
  Licence: Serial
  Minimalní konfigurace: Windows™ 8/7/Vista/XP/2000 32-64bit * Procesor: Intel Pentium 4 nebo kompatibilní * Pamě: 1 GB RAM * HDD: min. 350 MB volného místa na disku * Rozlišení: 1024 x 768 a více * Microsoft Internet Explorer 7 a vyšššší

  Nová verze oblíbeného správce a editoru fotografií přináší mnoho nových funkcí a vylepšení. Značně vylepšené uživatelské rozhraní i snadné přiřazení GPS souřadnic fotografiím jistě potěší mnoho nadšenců s fotoaparátem.

  Zoner Photo Studio patří beze sporu mezi světovou špičku v oblasti správy a jednoduchých úprav fotografií. Jako každý rok, i letos na konci léta, přichází na trh nová verze, letos s pořadovým číslem 16. Podívejme se na hlavní novinky i vylepšení současných funkcí. Rozhodně se mají uživatelé na co těšit.

  Nové pohledy ve správci fotografií, včetně mapy
  Ihned po spuštění nové verze Zoner Photo Studia si jistě všimnete v mnoha ohledech změněného správce fotografií. Panel navigace při levém okraji okna nabízí kromě klasického adresářového stromu také okamžitý přístup k vybraným složkám, katalogu, úložišti Zonerama nebo oblíbeným umístěním. Toto nové rozdělení bude jistě jednodušší pro méně zkušené uživatele, pro které je kompletní adresářový strom příliš složitou strukturou.
  Druhým velmi viditelným vylepšením jsou 4 nové pohledy na fotografie. K dispozici je nejen klasický průzkumník, ale nově i náhled, mapa a porovnání. Náhled poskytuje většinu prostoru jedné fotografii a ostatní jsou zobrazeny v pásu při dolním okraji okna.

  Ovládání editoru na jednom místě
  Patnáctá verze Zoner Photo Studia přinesla nový postranní panel do editoru pro rychlé úpravy a aplikaci filtrů. Šestnáctá verze tento dobrý nápad dále rozvíjí. Došlo totiž k přesunu celého panelu editačních nástrojů na pravou stranu. Nově se také možnosti jednotlivých nástrojů nezobrazují v horizontálním panelu, ale v postranním panelu. Výrazně tak ubyde zbytečného přejíždění myší. Pokud byste si však na panel při pravé straně nezvykli, najdete v nastavení možnost, kterou můžete panel i nástroje vrátit k levé straně okna.

  Inteligentní změna kompozice
  Zcela novým nástrojem pro editaci fotografií je změna rozměrů obrázků podle obsahu.

  Dotykové ovládání
  Zoner Photo Studio 16 je nově připraveno také na ovládání dotyky. To ocení především majitelé tabletů s Windows

  Pgogo, mira999, milanski51, milanski51, milanski51, Sejtan, mira9999, dubacikmetal,

  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!

  1
  Dread
  Ratio 0.56

  Clen

  21/12/2016 15.26.36
  Opravdu bezesporu,skutečně patří,mezi světovou pičku


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.297 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  Je zhruba 18:09
  sql

  TOPlist