Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Ztraceny prapor / The Lost Battalion (2001)(CZ) | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  pruzinky
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
  Ztraceny prapor / The Lost Battalion (2001)(CZ) Názov:Ztraceny prapor / The Lost Battalion (2001)(CZ) Hodnocení:N/A Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:HD Filmy Velikost:6.7 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2018-12-09 Peerov:1 (Seed: 1, Leech: 0)
  Zaner:Akcni,Drama,Valecny Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky


  Jazyk: CZ, EN
  Titulky: 2xCZ forced, CZ
  Rok vydání: 2001
  Délka (min): 92
  Žánr: Akční / Drama / Válečný
  ČSFD: https://www.csfd.cz/film/6834-ztraceny-prapor/prehled/
  Režie: Russell Mulcahy
  Hrají: Ricky Schroder, Jamie Harris ad.
  The.Lost.Battalion.2001.1080p.BDRip.x264.CZ.EN-FPMIP


  SK: Hrdinské činy patria k vojne. Jedna z najodvážnejších akcií histórie Prvej svetovej vojny sa stala námetom aj pre tento film, ktorý opätovne oživuje príbehy ľudí, ktorí čelili vojnovému ošiaľu. Major Charles Whitlesey (Rick Schroder) je vojakom na pohľadanie. Jeho oddiel sa dostal do veľmi nepríjemnej situácie, keď je obkľúčený v hustých francúzskych lesoch nemeckým vojskom. Bez jedla, bez zásob a bez možnosti zanechať o sebe správu. Mal na výber dve možnosti. Vzdať sa alebo umrieť. Ale on si vybral tú tretiu.

  CZ: Major Whittlesey (Schroder), civilním povoláním právník, velí praporu americké pěchoty za první světové války. On a jeho vojáci, z velké většiny mladí chlapci z New Yorku, dostávají v rámci společné americko-francouzské ofenzivy rozkaz zaútočit na německé pozice a obsadit mlýn v lese. Major velícímu generálovi odporuje, že podobný úkol lze splnit pouze s neúměrně těžkými ztrátami, na tento argument však generál nebere zřetel.


  ...
  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!


  No comments...


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.038 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  BtiTracker (1.4.8) by Btiteam
  Je zhruba 08:44

  TOPlist