Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

dTest 06-08/2020 (CZ) | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
  dTest 06-08/2020 (CZ) Názov:dTest 06-08/2020 (CZ) Hodnocení: Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Knihy a Časopisy Velikost:25.6 MB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2020-08-18 Peerov:28 (Seed: 27, Leech: 1)
  Zaner: Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky  Jazyk: CZ
  Rok vydání: 2020
  Formát: PDF

   10 Test polotučného mléka 2020
     18 Test dětských autosedaček 2020
     26 Test přenosných bezdrátových reproduktorů 2020
     34 Test dětských vysokých židliček 2020
     42 Test softwaru pro videokonference 2020
     48 Mobilní aplikace k chytrým pračkám
     50 Světové dědictví UNESCO

     53 Epidemie a pandemie
     60 Se suchem mohou bojovat obce i jednotlivci
     62 Veřejné zdravotní pojištění
     64 Nová pravidla pro realitní kanceláře


  Čerstvé nebo trvanlivé? Do testu polotučných mlék jsme zařadili oba tyto typy. Zkoumali jsme například jak jsou na tom s kvalitou nebo čím se od sebe liší.

  Testu se podrobily i dětské autosedačky, tentokrát v novém a propracovanějším testovacím programu. Nejdůležitějším kritériem je stále ochrana dítěte.

  Po roce přinášíme test bezdrátových přenosných reproduktorů. V laboratoři jsme podrobili zkouškám kvality zvuku, obsluhy nebo baterií téměř dvě desítky modelů.

  Laboratorními testy tentokrát prošla i nová várka modelů dětských vysokých židliček. Který model si vybrat? Více v aktuálním vydání.

  V posledních týdnech lidé více začali využívat software pro internetové videokonference. Přinášíme vám test jedenácti z nich.

  Zvažujete pořízení chytré pračky? Co tyto pračky umí, jakými funkcemi disponují a co od nich očekávat? Více našem minitestu mobilních aplikací k chytrým pračkám.

  Světové dědictví UNESCO – v aktuálním vydání se dočtete o historii i památkách v České republice.

  V rozsáhlé anketě s odborníky se věnujeme tématům epidemií a pandemií. Dozvíte se mj. co nejvíce přispívá k šíření virů a jak je možné tomuto zabránit.

  Na příčiny vysoušení krajiny a možnosti nápravy jsme se zeptali předsedy spolku a člena Výboru pro Krajinu, vodu a biodiverzitu při Radě vlády pro trvale udržitelný rozvoj Jiřího Malíka.

  Ve finanční rubrice se věnujeme veřejnému zdravotnímu pojištění, v právní pak novým pravidlům pro realitní kanceláře a neférovým seznamkám.


  -----------------------------------------------------------------------------------------------------------     10 Test grilovacích tyčinek 2020
     16 Test grilovacího uhlí 2020
     22 Test grilovacích kořenicích přípravků 2020
     28 Test vestavných trub 2020
     36 Test elektrických plotostřihů 2020
     44 Test opalovacích přípravků 2020
     50 Chráněné krajinné oblasti

     53 Zábavní parky pro děti
     56 Senioři a násilí
     60 Jak žít ohleduplněji k přírodě
     62 Carsharing – srovnání moderních autopůjčoven
     64 Elektřina 2020: Dá se svítit levněji?


  S létem přichází i sezóna grilování a tomuto tématu se věnujeme i v červencovém vydání. Prvním testovaným produktem byly masové grilovací tyčinky. Co od nich můžeme čekat, obsahují to, co je deklaruje etiketa? Více v našem testu.

  Ke grilování patří i to správné koření. Do laboratoře putovalo patnáct grilovacích kořenicích směsí. Hlavním kritériem hodnocení byl obsah soli.

  Jak je pro vás důležitý výběr grilovacího uhlí? Jak ukázal náš test, ne vždy to může jít o kvalitní palivo nebo produkt nemusí odpovídat normě.

  Pokud se poohlížíte po nové troubě, pomoci vám může náš nový test vestavných trub. Laboratorními zkouškami prošlo osmnáct modelů.

  Po několika letech přicházíme s testem elektrických plotostřihů. Mezi produkty naleznete dlouhé i krátké, bateriové i kabelové.

  V létě bychom neměli zapomínat chránit kůži před slunečními paprsky. Do laboratoře jsme odeslali patnáct opalovacích přípravků s ochranným faktorem 30. Poskytují deklarovanou ochranu?

  Mnozí z nás letos zvolí dovolenou v tuzemsku. Cílem mohou být i chráněné krajinné oblasti. Kde a jaké nalezneme, jaký je jejich účel a další zajímavosti naleznete v aktuálním vydání.

  Kam (nejen) o prázdninách s dětmi? Inspirací může být náš článek věnující se dětským zábavním parkům. Nabízíme i přehled vybraných parků v jednotlivých krajích.

  Senioři a násilí je téma dalšího infočláku. Součástí je i rozhovor na téma násilí a možnosti pomoci i o finanční situaci a nejčastějších problémech seniorů.

  Jak žít ekologičtěji a jak se vyznat v doporučeních? Představujeme vám novou studii, kde se dozvíte vše podstatné.

  Ve finanční rubrice se tentokrát věnuje carsharingu a cenám elektrické energie.  -----------------------------------------------------------------------------------------------------------   09 Cestovní pojištění v dobách koronaviru
     12 Jak na potíže se sousedy
     14 Minitest: Huawei bez Googlu
     16 Test kočárků 2020
     24 Test ovoce a zeleniny 2020
     39 Test myček nádobí 2020

     46 Test vysavačů 2020
     54 Test kombinovaných chladniček 2020
     62 Čím nejlépe zahánět žízeň


  Kdy jindy si užít čerstvé ovoce a zeleninu, než v letních měsících. V srpnovém vydání jsme otestovali produkty zakoupené na farmářských trzích i v obchodech, v Čechách i v Německu. Výsledky se dozvíte v našem testu.

  Při přepravě dětí hrají kočárky stále prim. Poslali jsme do laboratoře 32 modelů tzv. dvojkombinací. Bohužel jen hrstka z nich prošla všemi zkouškami se ctí. Který kočárek tedy bude nejlepší volbou?

  Mnozí si nedovedou představit domácnost bez myčky nádobí. Zajímalo nás, který z 28 testovaných modelů umí nejen perfektně mýt a sušit, ale také chytře zacházet s vodou a šetřit energií.

  Pokud se chystáte na nákup klasického vysavače, pomocníka najdete v naše testu, kterým prošlo 31 sáčkových i bezsáčkových modelů. A jak to dopadlo? Dozvíte se v našem testu.

  Do laboratoře jsme poslali i kombinované chladničky. Výsledky testu 29 volně stojících a amerických modelů vám prozradí, zda jsme objevili mistry chlazení, nebo nám spíš zmrzl úsměv na rtech.

  Nová mobilní zařízení značek Huawei a Honor sice stále běží na operačním systému Android, ale už se prodávají bez služeb Google. Nás zajímalo, jak to může ovlivnit uživatelskou zkušenost.

  Problém se sousedy? Otravují vás hlukem, kouřem, odpadem, nebo nekonečnými stavebními pracemi? Jak se proti takovému chování bránit vám poradíme v našem právním infočlánku.

  Nejen vyváženost a pestrost jídelníčku – pozornost bychom měli věnovat i pravidelnému a kvalitnímu pitnému režimu. Doporučení, čím nejlépe zahánět žízeň najdete v našem dalším infočlánku.

  Speciální příloha Telekomunikace a práva prověří, jak svědomitým spotřebitelem jste, když přijde na toto téma. Dozvíte se, co je dobré znát, na co si dát pozor a jak si poradit v případě problémů.

  Uvolňování restriktivních opatření spojených s pandemií s sebou přineslo i možnost volného cestování. Ve finanční rubrice jsme se proto zaměřili na cestovní pojištění v dobách koronaviru.  PDF soubory kompatibilní s Acrobat Reader X a novějším.
  drobnochov, marta1, MIPR2006, mark31219, alugip, Lampion104, ferix, regent7667, Jirfasy, OTAZ, KULADA, Karel_Navrátil, Hight0wer,

  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!

  0
  Hight0wer
  Ratio 0.12

  Clen

  28/10/2020 11.19.12
  Bylo by prosim mozne mi poslat vysledky testu jednoho vyrobku, ktery byl publikovany jen na webu? Byl bych vam vdecny. Kdyztak piste SZ, diky.


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.023 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  BtiTracker (1.4.8) by Btiteam
  Je zhruba 03:19

  TOPlist