Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Sk-CzTorrent | stiahni si HD Filmy online - Forum

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdieľanie súborov. Pridajte sa k našej komunite a získajte prístup k tisícom torrentov.

  • vysoká rýchlosť
  • úplne zdarma
  • prevažne Slovenská a Česká scéna
  • ste tu s nami už 10 rokov - Ďakujeme
  • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
    torrenty?
    Torrenty:
    v1 textová
    v2 obrázková
    Ako sa stat
    Uploaderom
    Online
    Filmy
    Forum
    Pravidlá
    SkTSocial
    BitTorrent
    klient
    Meno: Heslo:
    Zaregistrovat
    Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
    Zabudol som heslo
    Kontakty:
    filename - PM (Soukroma zprava) nebo email SkTorrent@email.cz
    martinzich - PM (Soukroma zprava) nebo email tracker@e-posta.eu
    Forums > Staznosti a pripomienky
    View Topic: Karma -1 (?)

    1
    << Pred.      Dalsi >>

    ondro727 (Member+)
    25/05/2026 20:07:58
    (4 weeks ago)
    Ratio: 8.29
    Posts: 2
    Slovakia    



    Ahoj, snazim sa mat vysoko pozitivne ratio (momentalne 7.95), no napriek tomu mi tam stale svieti Karma -1. Na fore som nenasiel ziadne presne pravidla a zdovodnenia pre Karmu. Vychadzajuc z "general rules" som si co-to domyslel, ale ocenil by som najake upresnenie. Plus teda ako sa mi "podarilo" schytat takuto karmu a ako ju viem opat zlepsit (lebo takto to tam svieti uz dlhsie bez ohladu na to kolko, co a ako dlho seedujem). Dik.

    FrPech (V.I.P.)
    25/05/2026 20:45:05
    (4 weeks ago)

    Ratio: 66,010,226,863.90
    Posts: 76
    Slovakia    



    Karma a ratio spolu nijak nesouvisejí. Ratio je zjednodušeně řečeno uploaded/downloaded, karma je hodnocení komentářů u torrentů plusy a mínusy.

    ludva27 (Moderátor)
    26/05/2026 18:33:30
    (4 weeks ago)

    Ratio: --
    Posts: 12
    Slovakia    



    Zdarec..

    Karma(kvalita) momentálně pro tebe nic neznamená..v podstatě je to hodnocení tvých komentářů pod torrentama ostatníma userama...Pod nějaký torrent si hodil komentář a nějaký dobrodinec ti ho ocenil mínusem... V praxi to mělo vypadat tak, že kdo bude mít karmu mínusovou, na hlavní chat si nenapíše...Ale toto je momentálně vypnuto, protože jsme tady my moderátoři a na chat dohlížíme sami..zdálo se to i nespravedlivé, aby o přístupu do hlavní chatovací místnosti rozhodovali někteří jedinci s pomstychtivými sklony.. Ale jak píšu, je to vypnuté.. Když se ti ta mínusová karma nelíbí, ty sám s tím nic neuděláš...musí ti dát někdo plusovej bod v tvým komentu pod nějakým torrentem, kam si ho napsal...  Ludva..  

    ondro727 (Member+)
    07/06/2026 19:22:37
    (2 weeks ago)
    Ratio: 8.29
    Posts: 2
    Slovakia    



    Ok, vdaka za vysvetlenie. Neviem cim som si ju "zasluzil", ale co uz Tak ficim dalej.

    JohnBodlis (V.I.P.)
    19/06/2026 20:10:41
    (1 week ago)
    Ratio: 32.26
    Posts: 1
    Slovakia    




    ondro727 wrote:
    Ok, vdaka za vysvetlenie. Neviem cim som si ju "zasluzil", ale co uz Tak ficim dalej.

    To neřeš, mám ratio 31.34 a karmu -8. Asi někomu ležím v žaludku...

    1
    << Pred.      Dalsi >>

    You are not permitted to post in this forum.

    Quick Jump:

    Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

    [ Script trval: 5.035 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
    Je zhruba 19:18

    TOPlist