1
<< Pred. Dalsi >>
ondro727 (Member+) 25/05/2026 20:07:58 (4 weeks ago) Ratio: 8.29 Posts: 2
|
Ahoj, snazim sa mat vysoko pozitivne ratio (momentalne 7.95), no napriek tomu mi tam stale svieti Karma -1. Na fore som nenasiel ziadne presne pravidla a zdovodnenia pre Karmu. Vychadzajuc z "general rules" som si co-to domyslel, ale ocenil by som najake upresnenie. Plus teda ako sa mi "podarilo" schytat takuto karmu a ako ju viem opat zlepsit (lebo takto to tam svieti uz dlhsie bez ohladu na to kolko, co a ako dlho seedujem). Dik. |
FrPech (V.I.P.) 25/05/2026 20:45:05 (4 weeks ago)
 Ratio: 66,010,226,863.90 Posts: 76
|
Karma a ratio spolu nijak nesouvisejí. Ratio je zjednodušeně řečeno uploaded/downloaded, karma je hodnocení komentářů u torrentů plusy a mínusy. |
ondro727 (Member+) 07/06/2026 19:22:37 (2 weeks ago) Ratio: 8.29 Posts: 2
|
Ok, vdaka za vysvetlenie. Neviem cim som si ju "zasluzil", ale co uz Tak ficim dalej. |
|
|
1
<< Pred. Dalsi >>
You are not permitted to post in this forum.
|