DarkAngel (V.I.P.) 17/05/2024 15:20:37 (110 weeks ago)
 Ratio: 114,776.61 Posts: 132
|
Fergasson wrote:
| U iPrima ješte v utery vse fungovalo, dnes v patek uz to nejde, nejaka rada? A nebo mame smulu? |
Před chvilkou jsem to vyzkoušel a stahování z iPrima funguje.
Tady máš plně aktualizovaný MediaDownloader ke kterému jsem přibalil i JAVU.
https://pixeldrain.com/u/GzENF1AX

Návod:
1. Složku "MediaDownloader" z archivu extrahuj např. na plochu
2. Pokud nemáš nainstalovanou javu tak ji nainstaluj. Instalátor je v archivu, který je stažený z officiálních stránek.
2. Program vždy spouštěj pomocí souboru "Media Downloader.exe"
3. Poté vybrat stanici - seriál - epizodu - kvalitu - vybrat umístění - stáhnout
SaiyansX wrote:
| Na Prima+ mi fungovalo IDM, stačí vyčkat než se objeví lištička / panýlek pro download, rozkliknout a vybrat umístění a kvalitu - musíte mít IDM integrováno do web browseru. |
Na stahování pomocí IDM potřebuješ mít u nich účet jinak si nic nestáhneš. Ano, registrace je zcela zdarma ale kdo má chuť se u nich registrovat jen proto aby mohl něco zhlédnout. Navíc málokdo tenhle program používá či má koupenou licenci.Last edited by DarkAngel at 17/05/2024 15:35:05
|